Trzy najlepsze CONCEPT STORE’y

Chłód przypomniał nam o powoli zbliżającej się zimie, a za nią Świętach Bożego Narodzenia. Znów zacznie się szał prezentowych zakupów. Dlatego tych z Was, którzy lubią planować swoje wydatki i kupują wszystko wcześniej i tych, którzy zwykle robią zakupy na ostatnią chwilę, szczerze zachęcamy do zrezygnowania z sieciowych sklepów. Zamiast tego proponujemy Wam butiki ze starannie wybranymi przez ich właścicieli towarem.

Nawet najmniejsza rzecz z tych concept storów to prawdziwa perełka, która na pewno dwa miesiące po gwiazdce nie wyląduje w kartonie na szafie.

dsc_2019

She’s a riot

She’s a riot to concept store dla wszystkich rozkochanych w dobrym stylu życia – od mody po jedzenie. Znajdziecie tu produkty, których nie da się kupić nigdzie indziej. Ewelina Kustra – właścicielka butiku i redaktor naczelna polskiego wydania magazynu l’Offciel – nie pozwoli by cokolwiek przypadkowego znalazło się na półkach. A to co się na nich znajdzie przywodzi na usta dwa słowa “klasa” i “elegacja”.

Co tu kupisz?

Perfumy, kolekcjonerskie albumy, artykuły papiernicze, książki.

Co my wybrałyśmy?

Notes z serii NUUNA PRET-A-ECRIRE – nie miałyśmy wątpliwości co do tego wyboru. Obie uwielbiamy notesy. Ten jest przepięknie wykonany, z ekologicznego papieru, z prostym wzorem. No i ma idealny rozmiar.

dsc_1973

Gdzie go znajdziesz?

ul Mysia 3, piętro 2

Warszawa

dsc_1946

dsc_1890

NAP

NAP to sklep, który na mapie Warszawy nie  ma sobie równych jeśli chodzi o dizajnerskie meble i wnętrzarskie gadżety. Dwa piętra wypełnione są kocami, kubkami i świecami. Nie wchodźcie tu jeśli macie mniej niż 20 minut!

Co tu kupisz?

Meble, świece, zastawę stołową, lampy, pledy.

Co my wybrałyśmy?

Zestaw Scent Eclectic TOM DIXON – Trzy świece – London, Royalty i Orienatalist, każda z nich ma swój cudowny zapach i oprawiona jest w inny materiał – miedź, mosiądz i nikiel.

dsc_2039

Gdzie go znajdziesz?

ul Mysia 3, Parter

Warszawa

dsc_2081

Sklep Wielobranżowy Bęc Zmiana

Jeśli szukacie polskiego dizajnu, to powinniście zdecydować się na odwiedzenie Bęc Zmiany. Jest tu dużo produktów inspirowanych Warszawą i okresem PRL w nowoczesnym wydaniu. Można znaleźć tu prezenty na każdą kieszeń.

Co tu kupisz?

Książki, plakaty, magnesy, gry, pocztówki

Co my wybrałyśmy?

Grę Odbudowa Warszawy – gracze wcielają się w urbanistów miejskich i starają się podołać zadaniom odbudowy miasta w okresie 30 lat.

dsc_2149

Gdzie go znajdziesz?

Mokotowska 65

Warszawa

dsc_2115

 

dsc_2181

Napisz komentarz

Podobne wpisy