Krucza 23 to lokal otwarty około dwa lata temu przy ulicy Kruczej , jak sama nazwa wskazuje. Zaraz po niej, po sąsiedzku otworzyło się bardzo teraz popularne Uki Uki-  z jednej strony i Lokal Vegan Bistro z drugiej.

_MG_6829

Początkowo Krucza 23 miała być kawiarnią podającą tylko drobne przekąski. Jednak z czasem gości przybywało, a razem z nimi coraz większe potrzeby na jedzenie. Obecnie karta menu jest całkiem spora i podzielona na różne pory dnia. Od śniadania po kolację.

_MG_6567

My zamówiłyśmy szpinakową szakszukę, kanapkę z serem hallumi i pomidorem oraz tradycyjnie jajecznicę. Szakszuka podawana na żeliwnej patelni ładnie wyglądała, ale niestety jajka cały czas się podgrzewały i zanim trafiły na stół, żółtko było już ścięte. Szpinak natomiast był świetnie przyprawiony. Jajecznica była smaczna, kanapka też chociaż hallumi nie było zgrillowane.

Trzeba też wspomnieć, że duża zaletą Kruczej jest bardzo miła, otwarta obsługa i przyjemna muzyka. W lecie rozstawiony jest ogródek na parę stolików, a parę razy w miesiącu wieczorami odbywają się tu wieczorki taneczne.

_MG_6409

Krucza 23 to rodzaj miejsca, do którego można przychodzić codziennie i czuć się bardzo mile widzianym. Gdybyście mieszkali w okolicy i chcieli zostawić klucze do domu, żeby odebrała je przyjaciółka, mogłoby to być tu.

Krucza23

ul. Krucza 23/31
Warszawa
tel: 502 494 746

Godziny otwarcia
Pon-Pt: 8:00-22:00
Sob-Ndz: 9:00-22:00

_MG_6807

Zalety:
– Duże menu śniadaniowe z bardzo przystępnymi cenami
– Dobra kawa
– Przyjemna obsługa

Wady:
– Niektóre dania wymagają dopracowania

Zdjęcia: Mateusz Nasierowski

Napisz komentarz

Podobne wpisy