Co roku z kolorowych gazet atakują nas zdjęcia pięknych, silnych kobiet, które ze zdeterminowanym wzrokiem mają pokazywać nam swoją pasję do sportu. Włosy związane w kucyk, brwi wydepilowane w groźny łuk i idealne krople potu bardzo wolno spływające po skroni.

To dzięki nim i sztabie specjalistów wielkie marki sportowe sprzedają nam sen, o tym kim możemy zostać za pośrednictwem ubrań.

Staniki, legginsy i buty stają się naszymi talizmanami, niewidzialnymi skrzydłami, dzięki którym “tym razem ma nam się udać”. “Udać”  ale co? Cokolwiek jest naszym szklanym sufitem – zmieścić się w jeansy sprzed dwóch sezonów, podciągnąć trzy razy, robić treningi z Ewą Chodakowską 30 dni z rzędu, nie jeść słodyczy (o ile akurat ktoś “ważny” nie ma urodzin i nie poczęstuje torcikiem bo wtedy przecież odmówić nie wypada).

Naszym zdaniem, cokolwiek daje siłę i motywację do działania jest super!

Mamy dla Was jednak propozycję, żebyście spróbowały poszukać tej siły na naszym rodzimym podwórku. Dlatego właśnie odwiedziłyśmy dwie polskie firmy, które projektują i produkują świetne sportowe ciuchy. Femi Stories i CardioBunny nie wydają setek tysięcy na swoje kampanie, ale ich ubranie niczym nie odstają od tych produkowanych przez korporacje. A według nas pod wieloma względami są dużo ciekawsze.

 

20170423_WA_LL_zakupy_0202

Femi Stories – a do niedawna Femi Pleasure – to marka dla osób, które nie sprowadzają sportu do siłowni, a uznają go za nieodłączny element swojego szczęśliwego życia. Latem deskorolka, joga, kite, surfing zimą snowboard, narty czy chodzenie po górach. Jesteśmy zakochane w Femi od samego początku. Siostry tworzące markę, są kreatywne, pracowite i podchodzą holistycznie do tego co robią. Dlatego każda kolekcja stanowi styl życia, w którym chcesz uczestniczyć.

20170423_WA_LL_zakupy_0192

Przykłądowe ceny:

Legginsy: 79-269zł

Top: 129zł

Bluza: 250-300zł

20170423_WA_LL_zakupy_0157

Cardio Bunny to marka bardziej nowoczesna i miejska. Bazą w ich kolekcjach jest czerń. Marka dba o każdy detal. Poza topami, bluzami i spodenkami CB projektuje skarpetki, bidony i rękawiczki treningowe.

To z pewnością dobry wybór dla tych z Was, które lubią podkreślać swoje kształty, bo większość fasonów CardioBunny jest  bardzo dopasowana.

Przykładowe ceny:

Legginsy: 89-149zł

Top: 59-179zł

Bluza: 79-249zł

20170423_WA_LL_zakupy_0422

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się zajrzeć do sklepu Femi Stories, CardioBunny czy innej polskiej lub zagranicznej marki, pamiętajcie, że trening zaczyna się w głowie -nie w sklepie.

20170423_WA_LL_zakupy_0375

Femi Stories

Browarna 4, Warszawa

Piotrkowska 138/140, Łódź

Plac Teatralny 2, Wrocław

 

CardioBunny

Inflancka 4 B budynek C

Warszawa

 

Zdjęcia: Wojtek Affek

2 komentarzy

 • Julia
  7 miesięcy ago

  Super! Jestem pierwszy raz u Was i jest tu ogromnie przyjemnie! Piękne zdjęcia, fajnie opisane. Dzięki wielkie !!! Z przyjemnością będę tu częściej zaglądała.

  • Patrycja Pankiewicz
   7 miesięcy ago

   😉 Bardzo nam miło!

Napisz komentarz

Podobne wpisy