Think Love Juices & Vegan Food

O ty miejscu słyszałyśmy pare niepochlebnych opinii. Wiemy jednak, że nie wyrobimy sobie własnej dopóki nie sprawdzimy same. W końcu ludzie często nie są sprawiedliwi i mają różne gusta. Inaczej nie byłoby brazylijskich telenowel ani Paris Hilton.

Wychodząc z takiego założenia przyszłyśmy kilka minut po 8:00 rano do Think Love Juices. Normalnie byłybyśmy pierwsze, ale tu widać, że mieszkańcy Saskiej Kępy polubili to miejsce bo przed nami stało już pare osób kupujących jedzenie i soki na wynos. Dobry znak!

Lokal mieści się na rogu ulicy Francuskiej i Obrońców. Jest urządzony w jasnych kolorach przez co uwagę, od razu przykuwają barwne poduszki z uroczymi napisami.

Obsługiwał nas mi miły Pan, który chętnie opowiadał o daniach i cierpliwie udzielał nam odpowiedzi na pytania.

W menu jest 5 pozycji śniadaniowych. My wybraliśmy fritattę z awokado (27zł), słoiczek chia z musem mango(25zł) i domową granolę z musem kokosowym i pistacjami(25zł). W międzyczasie poprosiliśmy o soki. W Think Love Juices jest do wyboru blisko 20 mieszanek sokowych. Spróbowaliśmy Grapefruitowego detoxu (18zł), Eliksiru Zdrowia (14zł), Kindergarden (14zł) i Ognistej pomarańczy (16zł).

_dsc9428

Podane w buteleczkach 0,3l z ładnie zaprojektowanymi etykietami. Widać, że ktoś naprawdę przykłada tu wagę do estetyki i identyfikacji wizualnej.

Podano nam śniadanie i po pierwszych kilku kęsach dopadła nas konsternacja… Jak można tu na cokolwiek narzekać? Wszystko było pyszne! Soki, jedzenie, podanie – naprawdę dopracowane w smaku i ładnie podane.

Ceny nie są niskie, jednak w tym przypadku jakość wszystko usprawiedliwia. Tu dostaniecie zdrowe, wegańskie jedzenie, które smakuje i wygląda!

Jeśli to wszystko Was jeszcze nie przekonało, to może przekona Was to, że warto tu wpaść chociażby ze względu na Mamę właścicielki – Ani Jagodzińskiej. Jeśli uda Wam się zamienić z nią chociaż zdanie, na pewno poczujecie się w TLJ jeszcze przytulniej, a wasz dzień będzie jeszcze lepszy.

My już wymyślamy preteksty, żeby wrócić na Saską Kępę.

 

Zalety:

  • Otwarte od wczesnej pory – 8:00 rano
  • Przyjaźni psom
  • Dobrej jakości produkty i smaczne jedzenie
  • Wygodnie przygotowane dania na wynos

Wady:

  • Szkoda, że wielu soków akurat nie było

_dsc9544

Think Love Juices & Vegan Food

Francuska 14

Saska Kępa

Warszawa

GODZINY OTWARCIA:

PN-PT 8:00 – 21:00

SOB-NDZ 9:00 – 21:00

+ 48 516 182 029

Zdjęcia : Wojtek Affek

Napisz komentarz

Podobne wpisy